ОПЛАТА І ДОСТАВКА
Оплата замовлень провадиться:
• Готівкою: при самовивезенні з магазину.
• Безготівковою передоплатою: за будь-якого способу доставки.

Звертаємо Вашу увагу, що оплата замовлень готівкою може здійснюватись виключно на території нашого магазину-складу. Готівковий розрахунок за фактом доставки товару не допускається.

Доставка по Україні здійснюється за допомогою кур'єрсько-транспортних служб та узгоджується з покупцем у кожному конкретному випадку. Замовлення не може бути доставлене до населених пунктів, у яких філії кур'єрсько-транспортних служб відсутні.

Вартість замовлень не залежить від форми оплати та не передбачає ПДВ.

Безготівкова передплата приймається на наш розрахунковий рахунок і може здійснюватися шляхом оплати рахунку-фактури (для юр. осіб та підприємців), або оплати квитанції через касу банку.

Покупцям – юр. особам надаються такі документи:
• Рахунок-фактура. • Видаткова накладна
• Копія св-ва про держреєстрацію ФО-П
• Копія св-ва про сплату єдиного податку

Доставка замовлень за межі митної території України не провадиться. Прийом платежів із кримінальних та зарубіжних джерел не здійснюються.

internet shop інтернет магазин Харків Україна Kharkov Kharkiv Ukraine ікони, православні, temple, молитви, паломницьтво, pilgrimage, церков, християнство, богоматір, спаситель, святі, ангели, іменні, ростові, поясні, поліграфія, святий, ангел, іменна, іменний, ростовий, ростова, поясний, поясна, свята, Ксенія, Матрона, Анна, пророчиця, пророк, святитель, проповідник, чудотворець, prophetess, prophet, saint, preacher, bishop, єпіскоп, мітрополіт, мученик, мучениця, мученики, великомученик, великомучениця, великомученіки, апостол, апостоли, рівноапостольний, рівноапостольна, предтеча, чудотворна